MINI REKUPERATORIUS ECO-FRESH

„Eco-Fresh 07“ įrenginį sudaro:

 1. Išorinės apsauginės grotelės –
 2. Teleskopinis ortakis –
 3. Išmetimo ventiliatorius – penkių greičių ventiliatorius, kuris leidžia reguliuoti srautą nuo 30 m3/h nakties tyliu režimu iki 120 m3/h dienos režimu.
 4. Filtras: Aktyvintos anglies filtras – garantuoja šviežio oro srautą net ir labai užterštose miesto ir pramonės rajonuose. Išvalo orą nuo kvapų, dulkių, bakterijų, suodžių,  automobilių išmetamųjų dujų ir kt.
 5. Rekuperatorius (šilumokaitis) – žymiai sumažina temperatūros nuostolius patalpų vėdinimo metu.
 6. 500 W šildytuvas yra ekonomiškas, skirtas impulsyviam veikimui. Išlaiko oro temperatūrą kambaryje 23 °C.
 7. Įtraukimo ventiliatorius – penkių greičių ventiliatorius, kuris leidžia reguliuoti srautą nuo 30 m3/h nakties tyliu režimu iki 120 m3/h dienos režimu. Naudojamas švariam orui iš išorės į vidų įsiurbimui.
 8. Valdymo blokas:
  • Temperatūrinis saugiklis – apsaugo sistemą nuo perkaitimo.
  • Termostatas – valdo šildytuvą ir užtikrina 23 °C oro temperatūrą.
  • Drėgmės jutiklis – įjungia vėdinimą, kai drėgmė viršija 75%.
  • Jonizatorius – prisotina orą neigiamais jonais. Pašalina specifinius ir nemalonius kvapus. Naikina patogenus. Apsaugo nuo pelėsio ir grybelio atsiradimo.
   Dekoratyvinės grotelės – neužima vietos patalpoje, jas galima dažyti skirtingomis spalvomis.

 1.  

Mini rekuperatoriai „Eco-Fresh“ turi begarsius ir ekonomiškus elektrinius variklius, pagamintus Japonijos kompanijos „NSK“, su dvigubai kapsuliuotais rutuliniais guoliais, kurie garantuoja 30 000 valandų užtikrintą veikimą ir nereikalauja priežiūros eksploatacijos metu. Elektrinio variklio korpusas ir šildytuvo dėžė yra pagaminti iš aliuminio lydinio, kuris garantuoja ilgaamžiškumą ir patobulintą priešgaisrinę apsaugą. Vėdinimo įrenginio korpusas padengtas šilumos izoliacine medžiaga. Savo konstrukcijos dėka įrenginiai yra ne tik tylūs, bet ir visiškai sugeria triukšmą, kuris gali prasiskverbti iš išorės.

Deja mūsų namuose vėdinimo sistema ne visada patikimai atlieka savo funkcijas.
Trijų žmonių šeimoje vykstant įvairiems gyvenimo procesams (kvėpavimo, maisto ruošos, skalbimo, maudymosi duše ir pan.) susidaro apie 10 litrų vandens garų per parą. Jeigu oras patalpoje neatsinaujina, iškart padidėja drėgnumas ir susidaro palankios sąlygos įvairių mikrobiologinių elementų (pelėsių, virusų, bakterijų) augimui.
Paskutiniaisiais metais buvo sukurtos decentralizuotos ventiliacijos sistemos su šilumos rekuperacija, kurios vadinasi mini-rekuperatoriais.

 Kainos:
Mini-rekuperatorius Eco-Fresh 01 (LUX) – 310 eur su PVM
Mini-rekuperatorius Eco-Fresh 07 – 330 eur su PVM
Mini-rekuperatoriaus montavimas – 120 eur su PVM